Hakkımızda

Aslında nasıl başlasam ilk olarak 2015 yılında radyomuz renfin fm le başladı yolculuğumuz sadece bir radyo olarak, hatta doğuda sanırım mardinde bir bölgesel radyo aynı ismi taşıyan kürtçe yayın yapan bir radyo ile bir anda isim olarak çakıştık tabii ama bizim onlarla bir ilişkimiz yok google rengin fm yazınca bizim yanımız sıra o da çıkmaktadır bir müddet sonra radyonun .com uzantılı domaini boşa çıkınca almış bulundum, ve slogan olarak  – biz şarkıları renklere yükledik peki senin rengin ne? – diye slogan yaptık.

Aradan zaman geçti ve bana dediler ki sohbetsiz radyomu olur neden sohbet yok?, ve bende düşündüm tmm dedim ve 2019 yılının ortalarında renksohbet.org radyomuzun da adına uygun olacak şekilde seçtim ve sohbetimizi de aktif ettik.

Evet daha çok yeniyiz IRC platformunda ve var olmanın mutluluğu bir yana bir de rekabet etmek vardı, o kadar çok sohbet ve radyo platformunun içinde var olmak o rekabet pastasından bir dilim almak kolay değil, ama sabır inanç olmadan bir şeyleri başarmak zaten mümkün değil ve bunun için de ayrıca çaba göstermeniz gerekiyor çalışmak gerekiyor, internet dünyası çok büyük ve geniş bir dünya trafiğin çok olduğu bir dünya umarım bu dünyanın içinde sizlere hitab edebilir ve sizlerin istekleri doğrultusunda ilerleye biliriz.

Bir çok radyo ve sohbet sitesi açılmakta çok zaman geçmeden de kapanmaktadır bunların sayıları oldukça fazla, ama bu ortamda var olan gerçekten kendilerini yıllarca ıspatlamış siteler var, umarım başarılı oluruz.

 

Çok teşekkürler saygılarımla #RenkSohbet.Org# Yönetim.